Rezervasyon Numaramız: + 90 534 433 26 48

Biz Kimiz

Yıllar önce yurt dışından geldiğimde burası villaydı. Ancak Burhaniye' de özellikle İskele mahallesinde ev sıcaklığında bir mekana ihtiyaç olduğun gördüm.

Villada tadilat ve restorasyon çalışmalarından sonra 1998 yılında Burhaniye İskele mahallesinde yeşil ve mavinin birleştiği noktada müşterilerimizin iyot kokusu içinde balığını yiyerek rakısını yudumlayabileceği nezih bir mekan hazırladık.

Bu mekanı hazırlarken burası restaurant olmaz dendi. Yıllarca yurt dışında, özellikle gemici olmam itibarıyla hep sahil kentlerinde dolaştım.

Dolaştığım her yerde (İtalya, Fransa, Yunanistan) Villa Restautant, Villa Pizza mekanlarını gördüm. gördüğüm bu yerler bizlerinkinden çok daha küçük olmasına rağmen insanlara verdiği ev sıcaklığını hissettim.

Burhaniye İskele mahallesinde Villa' dan Resturant' a attığımız adımda bu gün itibariyle verdiğimiz hizmet anlayışıyla başarı çıtamızı her geçen gün daha da yükseltirken siz değerli müşterilerimize sıcak bir ev ortamında Ege ve Akdeniz mutfağından zengin çeşitler sunmaya devam ediyoruz.

1998 yılından beri siz değerli müşterilerimize en iyi ve en güzel hizmeti vermenin gururunu ve onurunu yaşarken Villadan Restaurant olmaz diyenleri arkamıza takarak başarı merdivenlerinin sizlerin destek ve memnuniyetiyle daha yükseklerine tırmanıyoruz.

Küçük Ev Restaurant' ın en büyük özelliklerinden birisi de denize sıfır olmasıdır.

Bir diğer özelliği ise 5 kişilik gruplardan 20 kişilik gruplara kadar ayrı ayrı yerlerde nezih bir ortamda gerek özel toplantılarınızı, gerekse yemekli iş toplantılarınız için sizlere özel hizmet vermesidir.