Rezervasyon Numaramız: + 90 534 433 26 48

Pansiyonumuz

Küçük Ev Restauranttan Küçük Ev Butik Otele . . .

1998 yılında Küçük Ev Restaurantla hizmetlerimize küçük adımlarla başladık. Küçük adımların büyük adımlar getireceğini biliyorduk.

Bu gün 2014 yılı itibarı ile Küçük Ev Restaurant' ın kuruluşunun 16. yılını kutluyoruz. Ancak 10. kuruluş yıl dönümünü kutladığımız 2008 yılı içerisinde benim bir diğer olmazsa olmazım olan Küçük Ev Villa Butik Otel projesini başlattım. Hazırlattığımız Villa projemizi en kısa zamanda hayata geçirmek için çalışmalara başladık.

Bu projeye başlarken Turizm Bakanlığının 17.m2 olarak istediği odalarımızı 27.m2 olarak hazırladık. bunun yanında odalarımızda ihtiyaç duyulan mini bar, klima, tuvalet, duşakabin banyo, hilton lavabo ve tabandan ısıtmalı olarak tasarladık.

Buradaki amacımız bize yıldızları Turizm Bakanlığının değil müşterilerimizin vermesini istememizdir. Bu gün 5 yıldızlı otellerde kullanılan tek kullanımlık terlikler ve mini şampuanlar kullanıyoruz.

Küçük Ev Villa Butik Otelimizde 52 renk boya kullandık. Bu 52 rengi kullanırken her göz rengine hitap etmekti amacımız. Bu konuda başarıya ulaştığımızı da müşterilerimizin bize yazdıklarından ve sitemizden bizlere yollamış oldukları maillerden anlamış bulunuyoruz.

Burada şunu açıklamakta fayda görüyorum. Küçük Ev Villa Butik Otelimizde sabahları açık büfe kahvaltı veriyoruz. Sabah kahvaltımızda Ege, özellikle Burhaniye zeytin çeşitleri, yöremize özel zeytin yağları başta olmak üzere kahvaltı çeşitlerimizin yanında isteğe bağlı özel oda servisi de veriyoruz.

Biz bu yola küçük adımlarla başladık ancak küçük laflar etmiyor, büyük konuşuyoruz.

Çünkü biz bu işi biliyoruz.

1998 yılında başlattığımız hizmet ağımıza siz değerli müşterilerimize daha yeni daha güzel hizmetler verebilmemiz için bizlere telefon yada mail yolu ile ulaşın. Siz isteyin biz gerçekleştirelim.